Wiadomość z dnia 17.02.10r. Otworzony został dział woda i jej parametry. Treści są cały czas redagowane.

Wiadomość z dnia 20.02.10r. Uruchomiliśmy forum akwarystyczne. Zapraszamy do rejestracji!

Wiadomość z dnia 9.02.10r. Termin otwarcia forum akwarystycznego Bubble World

W związku z licznymi zapytaniami i prośbami ogłaszamy, że oficjalne otwarcie koszalińskiego forum akwarystycznego Bubble World nastąpi prawdopodobnie 20.02.10r. Nie możemy jednak zagwarantować, że termin nie zostanie przesunięty ze względów technicznych. Otwarte forum w tym terminie będzie z całą pewnością sprawne  pod względem użytkowym, chodź nie będzie charakteryzowało się finalnym wyglądem. Administracja podejmuje aktywne prace, aby jak najszybciej oddać forum w ręce naszych akwarystów.

Wiadomość z dnia 16.01.10r. : Z przyczyn technicznych ogłoszenie wyników zostanie przesunięte o kilka godzin. Prawdopodobnie wyniki przedstawimy jeszcze przed godziną 23.00. Za utrudnienia przepraszamy.

Wiadomość z dnia 08.01.10r. : W bazie ryb pojawił się opis kiryska pstrego

Wiadomość z dnia 05.01.10r. : Trwają przygotowania do otwarcia "strefy akwarysty". Pracę nad panelem możecie na bieżąco oglądać. Niebawem kolejne uaktualnienia.

Wiadomość z dnia 30.12.09r. Podsumowanie grudnia

Bubble-World.pl w Internecie pojawił się po raz pierwszy 5 miesięcy temu, to właśnie w sierpniu 2009r. serwis został oficjalnie otwarty. Od tego czasu zmieniło się wiele rzeczy. Serwis zaczynał właściwie od niczego. Przez ten okres czasu na stronie pojawiły się pierwsze opisy ryb i roślin, poradniki i artykuły, został zmieniony także skrypt obsługujący galerię oraz z powodzeniem zorganizowaliśmy konkurs fotograficzny, który zostanie zakończony już 16 stycznia.  Portal tworzony jest dalej przez jedną osobę, chodź przez cały czas poszukiwany jest doświadczony akwarysta do współpracy z okolic Koszalina. W grudniu odwiedziło nas ponad 570 osób, które wygenerowały ruch ponad 1000 wejść. Miło jest nam poinformować, że ilość użytkowników odwiedzających serwis nie słabnie, pomimo krótkiego stażu na rynku internetowym. W planach na przyszły rok mamy utworzenie Forum, które przyciągnie jeszcze większą rzeszę akwarystów z całej Polski. Szczegółów nie możemy jeszcze zdradzić; wszystko będzie zależało od kosztów opłacenia domeny oraz serwera, które już na dzień dzisiejszy generują znaczne obciążenia finansowe. Tak, czy inaczej serdecznie zachęcamy do brania aktywnego udziału w życiu Bubble-World.pl, komentując i opiniując go za pomocą formularza kontaktowego.

Wiadomość z dnia 26.12.09r. W bazie roślin ukazał się opis mchu jawajskiego

Wiadomość z dnia 20.12.09r. W dziale poradników ukazał się artykuł dotyczący stosowania szyszek olchy

Wiadomość z dnia 13.12.09r. W dziale temperatura ukazał się fragment poradnika schładzania wody w akwarium.

Wiadomość z dnia 4.12.09r. W bazie ryb ukazał się opis gębacza wielobarwnego

Cofnij    Dalej

 

 
         
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 

Autorzy nie biorą odpowiedzialności za szkody wynikłe z użytkowania tej strony i zastosowania się do porad w niej zawartych.

Prawa do materiałów umieszczonych na niniejszej stronie zastrzeżone. Publikowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie bez zezwolenia Administracji zabronione.

Copyright © 2009 by paq-studio.com