Wiadomość z dnia 01.09.09r. Miesiąc Bubble-World.pl

Od otwarcia portalu akwarystycznego mija już okrągły miesiąc. Przez ten czas otworzone zostały nowe działy: Glony, Temperatura, część Bazy ryb i Podłoża. Strona uaktualniana jest o nowe treści właściwie codziennie. Zarejestrowaliśmy prawie 300 unikalnych wejść, co przy tak świeżym portalu można uznać za sukces. Ciszę się, że część z Was zostaje u Nas na dłużej. 

Wiadomość z dnia 1.08.09r. Oficjalne otwarcie Bubble-World.pl

Pragniemy poinformować, że portal o akwarystyce słodkowodnej Bubble-World.pl został w dniu dzisiejszym oficjalnie otwarty. Strona jest cały czas w budowie, ale dynamicznie się rozwija. Serdecznie zachęcamy do obejrzenia kilku otwartych działów oraz wysyłania zdjęć do galerii. Mamy nadzieję, że z Waszą pomocą już niedługo strona trafi do listy czołowych portali akwarystycznych.

Wiadomość z dnia 14.08.09r. Wielki konkurs akwarystyczny Aquael "Primus Inter Pares"

Z okazji 25-lecia, firma Aquael organizuje konkurs, w którym do wygrania są bony o wartości nawet 3000zł. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy wysłać zgłoszenie na adres konkurs@aquael.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Zgłaszać można się nieprzerywalnie do 31 października. Konkurs ma na celu sprawdzenie wiedzy na temat szeroko pojętej akwarystyki słodko i słonowodnej. Na wszystkich finalistów czekają upominki i dyplomy. Uczestnik będzie miał za zadanie wypełnienie arkusza z pytaniami i odesłanie go na wskazany adres w ciągu 60 minut. Najlepsi trafią do finału. Serdecznie zachęcamy do zgłaszania się, bo jest o co walczyć! Regulamin na stronie aquael.pl.

Wiadomość z dnia 16.10.09r. W bazie ryb pojawił się opis Wielkopłetwa wspaniałego.

Wiadomość z dnia 11.10.09r. W bazie ryb pojawił się opis Bystrzyka barwnego.

Wiadomość z dnia 06.10.09r. : W bazie ryb pojawił się opis Razbory klinowej.

Wiadomość z dnia 04.10.09r. : W dziale chorób i zakażeń pojawiła się pierwsza część poradnika Łatwiej zapobiegać chorobom ryb

Wiadomość z dnia 02.10.09r. : W bazie ryb ukazał się opis Wgłębki wodnej.

Wiadomość z dnia 29.09.09r.: Dwa miesiące portalu akwarystycznego

Mijają już dwa miesiące odkąd znaleźć możecie Nas w Internecie. Od ostatniego miesiąca wiele się zmieniło. Zostały poszerzone działy : Baza ryb, Baza roślin, Choroby i zakażenia, a także Glony oraz pojawił się pierwszy poradnik dotyczący oświetlenia. Już niebawem pierwsze zdjęcia akwarium jednego z naszych użytkowników. Możemy pochwalić się już ponad 350 unikalnymi wejściami (okres września), co oznacza, że cieszymy się coraz większą popularnością. Od dnia dzisiejszego raporty na głównej stronie będą składane po każdej aktualizacji lub dodaniu nowej treści, a nie tak, jak dotychczas co miesiąc. Już niedługo pojawią się pierwsze treści w dziale Sprzętu akwariowego i Zbiornikach wodnych.   

 Dalej  Cofnij

 

 

 
         
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 

Autorzy nie biorą odpowiedzialności za szkody wynikłe z użytkowania tej strony i zastosowania się do porad w niej zawartych.

Prawa do materiałów umieszczonych na niniejszej stronie zastrzeżone. Publikowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie bez zezwolenia Administracji zabronione.

Copyright © 2009 by paq-studio.com