Wiadomość z dnia 14.05.10r. W dziale chorób i zakażeń opublikowaliśmy opis zaraźliwego zmętnienia skóry.

Wiadomości z dnia 11.05.10r. Informujemy, że problemy z serwerem zostały już naprawione. Kłopoty dotyczyły wyłącznie forum,  baza została przywrócona z dnia 09.05.10r. Za utrudnienia przepraszamy.

Wiadomość z dnia 02.05.10r. W dziale chorób ryb akwariowych ukazał się opis zakażeń: trematodozy.

Wiadomość z dnia 01.05.10r. Podsumowanie kwietnia

Kwiecień w statystykach wypadł bardzo pozytywnie. Odwiedziło nas 1600 unikalnych gości, a tendencja wzrostowa bardzo nas cieszy. Na kwiecień przypadają zaledwie cztery nowe artykuły na stronie, ale już w maju przewidujemy otworzenie kanału .tv, na którym można będzie oglądać interesujące filmy instruktażowe, dwumiesięczne podsumowania portalu akwarystycznego oraz wiele więcej. Jeżeli macie ochotę podzielić się z nami interesującymi filami dotyczącymi życia rybek akwariowych, zapraszamy do współpracy, wystarczy skorzystać z adresu e-mailowego, umieszczonego na stronie kontaktowej.

Już niebawem nowy, interesujący i unikalny sposób przekazu informacji!

Wiadomość z dnia 20.04.10r. W bazie ryb ukazała się charakterystyka ryby - zbrojnika niebieskiego.

Wiadomość z dnia 11.04.10r. Udostępniliśmy artykuł poruszający metodę odkażania akwarium.

Wiadomość z dnia 6.04.10r. Opublikowaliśmy kolejną ciekawostkę w dziale strefy akwarysty.

Wiadomość z dnia 3.04.10r. Uzupełniliśmy informacje dotyczące brunatnic w akwarium.

Wiadomość z dnia 31.03.10r. Podsumowanie marca

Od pierwszego dnia portalu akwarystycznego Bubble World minęło dobrych kilka miesięcy. Marzec to miesiąc, w którym serwis odwiedziło ponad 1450 unikalnych użytkowników, co oznacza, że strona zyskuje coraz większą wartość w Internecie i odwiedza nas znaczna część polskich akwarystów. Mimo że względnie w tym miesiącu niewiele się wydarzyło, to nadmieniamy, że jesteśmy całkowicie pochłonięci pracami, wcielającymi nowy system informacji na portalu. Jeszcze miesiąc temu nie mogliśmy zdradzić, czym będzie owa nowość, to na dzień dzisiejszy możemy uchylić rąbka tajemnicy.

Administracja prowadzi prace nad kanałem video. Będzie to cyklicznie udostępniana forma elektroniczna. Jak będzie wyglądała? Czy będzie formą filmów instruktarzowych? Może miesięcznym zestawieniem życia portalu? Tego jeszcze nie zdradzamy. Szczegółów prosimy doszukiwać się w kolejnych komunikatach. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Wiadomość z dnia 28.02.10r. W bazie ryb ukazał się opis Neona Inessy - bystrzyka neonowego

Cofnij

 
         
 
 
 
 
 
   

 

 
 
 
 
 
 
 

Autorzy nie biorą odpowiedzialności za szkody wynikłe z użytkowania tej strony i zastosowania się do porad w niej zawartych.

Prawa do materiałów umieszczonych na niniejszej stronie zastrzeżone. Publikowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie bez zezwolenia Administracji zabronione.

Copyright © 2009 by paq-studio.com