Wiadomość z dnia 25.02.10r. W strefie akwarysty utworzyliśmy nowy dział ciekawostek akwarystycznych.

Wiadomość z dnia 14.02.10r. Otworzyliśmy dział zbiorników akwariowych.

Wiadomość z dnia 06.02.10r. W bazie roślin ukazał się opis salwinii pływającej.

Wiadomość z dnia 28.01.10r. Podsumowanie lutego

Luty to kolejny przełomowy miesiąc portalu akwarystycznego Bubble World. Dlaczego? Ponieważ zarejestrowaliśmy największą ilość odwiedzin w historii. To miesiąc, w którym odwiedziło nas prawie 940 unikalnych użytkowników. To bardzo duża zmiana, która nas niezmiernie cieszy. Związana jest z dynamicznym rozwojem treści oraz Waszym aktywnym udziałem. Dzięki akcji "Zadaj pytanie" trafia do nas coraz więcej akwarystów z różnymi problemami, a ze strony kontaktowej otrzymujemy stale rosnącą ilość email'i ze wskazówkami/uwagami dotyczącego naszego serwisu. 

Luty to także czas, w którym oficjalnie otworzyliśmy forum oraz aktywnie przebudowaliśmy dział "woda i jej parametry".

Na sam koniec zapewniamy Was, że na przestrzeni marca i kwietnia możecie  spodziewać się olbrzymiej zmiany na stronie. Szczegółów prosimy dopatrywać się w kolejnych komunikatach, dziś nie możemy jeszcze uchylić nawet rąbka tajemnicy. Dziękujemy, że jesteście z nami.

Wiadomość z dnia 23.0.10r. Dodane zostały treści dotyczące składu chemicznego wody akwariowej.

Wiadomość z dnia 22.01.10r. W odpowiedzi na wysłany formularz od nieznajomego

Cieszymy się, że aktywnie bierzecie udział w życiu strony Bubble World oraz jej artykułach. Pewien użytkownik (niestety nie podpisał się) wysłał do nas wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego i zwrócił uwagę, że w dziale sprzętu akwariowego nie wyróżniliśmy wszystkich filtrów akwarystycznych. Zgadzamy się z tą opinią w pełni, ponieważ cały dział dalej nie został skończony. Wyróżnione w tym miejscu filtry miały zostać w najbliższym czasie opisane, ale ze względu na to, że dalej część kart pozostaje w stanie budowy, to właśnie im zmuszeni jesteśmy poświęcić cały czas.

Proszę mieć na uwadze, że serwis od samego początku prowadzony jest przez jedną osobę. Grafika, opieka nad szablonem i forum, a także akcja "Zadaj pytanie" generują duże obciążenia czasowe, ale możemy zapewnić, że podejmowane są wszelkie starania, aby wszystkie luki zostały szybko i rzetelnie wypełnione.

Wiadomość z dnia 12.02.10r. Kwestie techniczne

Portal Bubble World po praktycznie miesięcznej przerwie (związanej z sesją egzaminacyjną administracji) wraca do pełni formy. Mamy dla Was przygotowane nowe artykuły i liczymy, że wybaczycie nam chwilowy przestój z nowymi opisami, poradnikami oraz artykułami. Już niebawem nowe i unikalne treści dotyczące waszego egzotycznego, podwodnego hobby.

Wiadomość z dnia 12.02.10r. W bazie ryb ukazał się opis zmienniaka plamistego.

Dalej

 
         
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 

Autorzy nie biorą odpowiedzialności za szkody wynikłe z użytkowania tej strony i zastosowania się do porad w niej zawartych.

Prawa do materiałów umieszczonych na niniejszej stronie zastrzeżone. Publikowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie bez zezwolenia Administracji zabronione.

Copyright © 2009 by paq-studio.com