Zwiększenie mocy oświetlenia w akwarium bez modyfikacji obudowy

W tym poradniku dowiesz się w jaki sposób można zwiększyć intensywność oświetlenia bez dodatkowych modyfikacji obudowy. Zabieg jest bezpieczny, skuteczny i przede wszystkim bardzo prosty w wykonaniu. Omówię tutaj wyklejenie powierzchni pokrywy od wewnątrz folią aluminiową. 

 

Wejdź do poradnika

  

Stosowanie szyszek olchy czarnej w akwarium

Nie wiesz jak dawkować szyszki olchy w swoim zbiorniku? Dzięki poradnikowi dowiesz się jak działają, w jaki sposób je podawać oraz przekonasz się o działaniu sławnych "garbników".

 

 

Wejdź do poradnika

 

Odkażanie wody akwariowej

Bywa, że nieuleczalna choroba ryb w zbiorniku akwariowym pozbawia życia wszystkich jego mieszkańców. Co w tym przypadku należy zrobić, skoro do akwarium nie możemy wprowadzić nowych mieszkańców? Należy bezwzględnie odkazić baniak? Ten poradnik pomoże Ci pozbyć się przetrwalników chorób i zakażeń rybek w zbiorniku.

 

Wejdź do poradnika

 

 
         
 
 
 
 
 
   
 
 
 
 
 
 
 

Autorzy nie biorą odpowiedzialności za szkody wynikłe z użytkowania tej strony i zastosowania się do porad w niej zawartych.

Prawa do materiałów umieszczonych na niniejszej stronie zastrzeżone. Publikowanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie bez zezwolenia Administracji zabronione.

Copyright © 2009 by paq-studio.com